Daugavpils CUP - 2018 U16






DATE: 16.03.-18.03.2018. 
AGE GROUP: U16 (2002)
Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils
2x25min




No
Team Name
Country 1 2 3 4 5 6 7 GV-ZV Punkti Vieta
1. SK Super Nova Latvia X 5:0 0:1 0:1 4:0 3:1 0:2 12:5 9 3
2. Utenos "Utenis" Lithuania 0:5 X 0:6 0:6 1:4 1:4 0:1 2:26 0 7
3. FK Pskov 747 Russia 1:0 6:0 X 0:1 3:0 4:0 4:0 18:1 15 2
4. BFC Daugavpils 1 Latvia 1:0 6:0 1:0 X 4:0 14:0 5:0 31:0 18 1
5. BFC Daugavpils 2003 Latvia 0:4 4:1 0:3 0:4 X 4:0 1:0 9:12 9 5
6. Rēzeknes FA Latvia 1:3 4:1 0:4 0:14 0:4 X 0:3 5:29 3 6
7. Visagino SC Lithuania 2:0 1:0 0:4 0:5 0:1 3:0 X 6:10 9 4


SPĒĻU KALENDĀRS


16.03.2018.

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
11:00 BFC Daugavpils 2003 BFC Daugavpils 1 0:4 J.Miņins, V.Timofejevs, R.Stumbiņš, D.Pavļukevičs BFC Daugavpils 1
12:00 Rēzeknes FA Visagino SC 0:3 Klintinas, Petkelis, Dronišinec Visagino SC
13:00 Utenos "Utenis" SK Super Nova 0:5 V.Puškins 2, D.Gržeškevičs 2, A.Butovskis SK Super Nova
14:00 FK Pskov 747 BFC Daugavpils 2003 3:0 Stepanov, Korenbļum, Repin FK Pskov 747
15:00 BFC Daugavpils 1 Rēzeknes FA 14:0 J.Miņins 3, S.Petriks 3, V.Timofejevs 2, M.Ziļs 2, V.Čemis 2,
A.Kirikovs, S.Kuzmins BFC Daugavpils 1
16:00 Visagino SC Utenos "Utenis" 1:0 Petkelis Visagino SC
17:00 SK Super Nova FK Pskov 747 0:1 Korenbļum FK Pskov 747

17.03.2018.
Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
9:00 Visagino SC BFC Daugavpils 2003 0:1 N.K.Skrinda BFC Daugavpils 2003
10:00 Utenos "Utenis" BFC Daugavpils 1 0:6 J.Miņins 4, S.Petriks, V.Timofejevs BFC Daugavpils 1
11:00 Rēzeknes FA FK Pskov 747 0:4 Pozdnakov 2, Paraņin, Deņezkin FK Pskov 747
12:00 SK Super Nova Visagino SC 0:2 Balobans, Dronišinec Visagino SC
13:00 BFC Daugavpils 2003 Rēzeknes FA 4:0 O.Raščevskis, M.Mikšto, N.K.Skrinda,
D.Surmovičs BFC Daugavpils 2003
14:00 FK Pskov 747 Utenos "Utenis" 6:0 Savļejev 2, Sikunov 2, Baraņin, Rudakov FK Pskov 747
15:00 BFC Daugavpils 1 SK Super Nova 1:0 S.Petriks BFC Daugavils 1

18.03.2018.
Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
9:00 Visagino SC BFC Daugavpils 1 0:5 R.Stumbiņš 2, J.Miņins, A.Kudeļkins, V.Čemis BFC Daugavpils 1
10:00 Utenos "Utenis" BFC Daugavpils 2003 1:4 A.Gulijevas Utenos "Utenis"
O.Raščevskis 2, N.K.Skrinda, M.Haritonovs BFC Daugavpils 2003
11:00 SK Super Nova Rēzeknes FA 3:1 D.Gržeškevičs 2, A.Korotkevičs SK Super Nova
A.Galajs Rēzeknes FA
12:00 FK Pskov 747 Visagino SC 4:0 Korenbļum, Baraņin, Pozdnakov, Krainov FK Pskov 747
13:00 Rēzeknes FA Utenos "Utenis" 4:1 D.Solovjovs 3, A.Galajs Rēzeknes FA  - A.Gulijevas Utenos "Utenis"
14:00 BFC Daugavpils 2003 SK Super Nova 0:4 D.Gržeškevičs 3, Želežnikovs SK Super Nova
15:00 FK Pskov 747 BFC Daugavpils 1 0:1 J.Miņins BFC Daugavpils 1
16:00 Apbalvošanas ceremonija

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Aleksejs Šelkovskis BFC Daugavpils 1
Aizsargs Aleksejs Kudeļkins BFC Daugavpils 1
Pussargs Damirs Gržeškevičs SK Super Nova
Uzbrucējs Aleksandr Korenbļum FK Pskov 747

Rezultatīvākais spēlētājs - Jevgenijs Miņins BFC Daugavpils 1 (10 vārti)
nākamās spēles
Rēzeknes FA/BJSS : BFC Daugavpils/Progress
26/05/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Daugavpils/Progress 5 5 0 0 34 2 +32 15
2. FK Tukums-2000/TSS 5 4 0 1 13 2 +11 12
3. JDFS Alberts 5 3 1 1 9 9 0 10
4. RTU FC/SKONTO 5 3 0 2 24 8 +16 9
5. Rēzeknes FA/BJSS 5 3 0 2 15 7 +8 9
6. SK Super Nova 5 3 0 2 11 6 +5 9
7. FK Smiltene/BJSS 5 3 0 2 14 10 +4 9
8. FK Auda 5 2 0 3 9 14 -5 6
9. Preiļu BJSS 4 1 0 3 3 13 -10 3
10. FK Staiceles Bebri 4 1 0 3 3 20 -17 3
11. Balvu SC 5 0 1 4 4 34 -30 1
12. Grobiņas SC 5 0 0 5 8 22 -14 0
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio