Daugavpils CUP - 2017 U15













DATE: 24-26.03.
AGE GROUP: U15 (2002)


No. Team Name Country 1 2 3 4 5 6 GV:ZV Punkti Vieta
1. SK Super Nova Latvia X 0:2 0:1 1:0 4:0 3:0 8:3 9 3
2. BFC Daugavpils-1 Latvia 2:0 X 2:1 2:1 1:0 6:0 13:2 15 1
3. Rīgas Futbola skola Latvia 1:0 1:2 X 2:0 2:0 5:1 11:3 12 2
4. BFC Daugavpils-2 Latvia 0:1 1:2 0:2 X 2:1 2:0 5:6 6 4
5.
Rēzeknes FA/BJSS
Latvia
0:4 0:1 0:2 1:2 X 6:0 7:9 3 5
6. Visagino SC Lithuania 0:3 0:6 1:5 0:2 0:6 X 1:22 0 6






SPĒĻU KALENDĀRS:
24.03. (Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7)

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
11:00 BFC Daugavpils-2 BFC Daugavpils-1 1:2 N.K.Skrinda 11m. (BFC Daugavpils-2) - V.Timofejevs 11m. (BFC Daugavpils-1), V.Stivriņš s.v. (BFC Daugavpils-2)
12:00 Rēzeknes FA/BJSS Visagino SC 6:0 A.Galajs 3, D.Solovjovs, D.Bastrikins, R.Jierķis (Visi Rēzeknes FA/BJSS)
13:00 SK Super Nova RFS 0:1 D.Meļniks 11m. (RFS)
14:00 BFC Daugavpils-1 Rēzeknes FA/BJSS 1:0 R.Stumbiņš (BFC Daugavpils-1)
15:00 Visagino SC SK Super Nova 0:3 V.Puškins 2, S.Čugunovs (Abi SK Super Nova)
16:00 BFC Daugavpils-2 RFS 0:2 A.Zamullo, G.Cvetkovs (Abi RFS)

25.03. (Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7)

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
10:00 SK Super Nova BFC Daugavpils-2 1:0 A.Mickevičs (SK Super Nova)
11:00 RFS Rēzeknes FA/BJSS 2:0 D.Meļniks 2 (RFS)
12:00 Visagino SC BFC Daugavpils-1 0:6 E.Dašķevičs 2, R.Stumbiņš 2, S.Petriks, A.Upītis (Visi BFC Daugavpils-1)
13:00 Rēzeknes FA/BJSS SK Super Nova 0:4 S.Čugunovs 2, Ņ.Pavlovs, A.Korotkevičs (Visi SK Supernova)
14:00 BFC Daugavpils-1 RFS 2:1 E.Dašķevičs, R.Stumbiņš (Abi BFC Daugavpils-1) - A.Gorodnickis (RFS)
15:00 BFC Daugavpils-2 Visagino SC 2:0 K.Kaušelis, O.Raščevskis (Abi BFC Daugavpils-2)

26.03. (Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7)

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
10:00 Rēzeknes FA/BJSS BFC Daugavpils-2 1:2 Veips (Rēzekne) - Ļeščovs, Taraskovs (s.v.) (abi - BFC-1)
11:00 RFS Visagino SC 5:1 Zālītis, Griškovs, Meļņiks, Cvetkovs, Utorins (visi - RFS) - Petkaļus (Visaginas)
12:00 SK Super Nova BFC Daugavpils-1 0:2 M.Ziļs, S.Petriks (BFC-1)
13:00 Apbalvošana Apbalvošana Apbalvošana Apbalvošana

Labākie turnīra spēlētāji:

Labākais vārtsargs - Sergejs Vilkovs (RFS)
Labākais aizsargs - Vladimirs Kandalincevs (Supernova)
Labākais pussargs - Vladislavs Timofejevs (BFC-1)
Labākais uzbrucējs - Raivis Stumbiņš (BFC-1)
Labākais bombardieris - Deniss Meļniks (RFS)

Labākie komandu spēlētāji:

BFC-1 - Marks Ziļs
RFS - Artūrs Gorodnickis
Supernova - Dmitrijs Puhovs
BFC-2 - Iļja Ļeščovs
Rēzeknes FA/BJSS - Armans Galajs 
Visagino SC - Darjus Petkaļus

nākamās spēles
BFC Daugavpils : FK Tukums-2000/TS
21/10/2017 - 14:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK VALMIERA GLASS VIA 20 16 4 0 65 18 +47 52
2. FK Progress/Olaine 20 14 2 4 42 14 +28 44
3. Grobiņas SC 20 14 2 4 62 32 +30 44
4. BFC DAUGAVPILS 20 13 2 5 46 14 +32 41
5. FK Tukums-2000/TS 20 9 3 8 34 30 +4 30
6. Rēzeknes FA/BJSS 20 8 4 8 38 40 -2 28
7. FK Smiltene/BJSS 21 7 4 10 27 47 -20 25
8. JDFS Alberts 21 7 4 10 18 31 -13 25
9. RTU FC 21 8 0 13 39 48 -9 24
10. FK Auda 21 6 4 11 36 45 -9 22
11. Preiļu BJSS 21 4 1 16 25 66 -41 13
12. FK Staiceles Bebri 21 1 2 18 14 61 -47 5
© Copyright 2016 - 2017 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio