Daugavpils CUP - 2018 U15






DATE: 23.03.-25.03.2018. 
AGE GROUP: U15 (2003)

Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils
2x25min




A grupa
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. JFA Jelgava Latvia X 0:2 1:1 1:1 4:0 6:4 5 3
2. BFC Daugavpils 1 Latvia 2:0 X 2:0 3:0 4:0 11:0 12 1
3. SK Super Nova Latvia 1:1 0:2 X 0:1 4:1 5:5 4 4
4. Madonas BJSS Latvia 1:1 0:3 1:0 X 2:1 4:5 7 2
5. Rēzeknes FA Latvia 0:4 0:4 1:4 1:2 X 2:14 0 5

B grupa
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. Vidzemes FC Latvia X 1:1 0:3 0:3 2:2 3:9 2 4
2. BFC Daugavpils 2004 Latvia 1:1 X 2:2 0:1 2:0 5:4 5 3
3. FK Strela Pskov Russia 3:0 2:2 X 0:4 3:1 8:7 7 2
4. RFS Latvia 3:0 1:0 4:0 X 7:0 15:0 12 1
5. FK Saules Puikas Malta Latvia 2:2 0:2 1:3 0:7 X 3:14 1 5


SPĒĻU KALENDĀRS


23.03.2018.

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts
10:00 BFC Daugavpils 1 Rēzeknes FA 4:0
11:00 JFA Jelgava Madonas BJSS 1:1
12:00 BFC Daugavpils 2004 RFS 0:1
13:00 SK Super Nova BFC Daugavpils 1 0:2
13:55 FK Strela Pskov FK Saules Puikas Malta 3:1
14:50 Rēzeknes FA JFA Jelgava 0:4
15:45 Vidzemes FC BFC Daugavpils 2004 1:1
16:40 RFS FK Strela Pskov 4:0
17:35 SK Super Nova Madonas BJSS 0:1
18:30 Vidzemes FC FK Saules Puikas Malta 2:2

24.03.2018.
Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts
9:00 Madonas BJSS Rēzeknes FA 2:1
9:55 SK Super Nova JFA Jelgava 1:1
10:50 FK Saules Puikas Malta RFS 0:7
11:45 FK Strela Pskov Vidzemes FC 3:0
12:40 Madonas BJSS BFC Daugavpils 1 0:3
13:35 Rēzeknes FA SK Super Nova 1:4
14:30 BFC Daugavpils 2004 FK Saules Puikas Malta 2:0
15:25 BFC Daugavpils 1 JFA Jelgava 2:0
16:20 RFS Vidzemes FC 3:0
17:15 FK Strela Pskov BFC Daugavpils 2004 2:2

25.03.2018.
Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts
8:00 9.-10.v. A5 Rēzeknes FA B5 FK Saules Puikas Malta 1:2
8:55 5.-8.v. A3 JFA Jelgava B4 Vidzemes FC 1:1 (3:2 11.m.)
9:50 5.-8.v. A4 SK Super Nova B3 BFC Daugavpils 2004 4:0
10:45 1.-4.v. A1 BFC Daugavpils 1 B2 FK Strela Pskov 2:0
11:40 1.-4.v. A2 Madonas BJSS B1 RFS 0:3
12:35 7.-8.v. BFC Daugavpils 2004 Vidzemes FC 3:0
13:30 5.-6.v. JFA Jelgava SK Super Nova 0:3
14:25 3.-4.v. Madonas BJSS FK Strela Pskov 0:2
15:20 1.-2.v. BFC Daugavpils 1 RFS 1:0
16:20 Apbalvošanas ceremonija

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda
1. BFC Daugavpils 1
2. RFS
3. FK Strela Pskov
4. Madonas BJSS
5. SK Super Nova
6. JFA Jelgava
7. BFC Daugavpils 2004
8. Vidzemes FC
9. FK Saules Puikas Malta
10. Rēzeknes FA

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Edvards Šipicins RFS
Aizsargs Artjom Nosov FK Strela Pskov
Pussargs Iļja Leščovs BFC Daugavpils 1
Uzbrucējs Oļģerds Raščevskis BFC Daugavpils 1

Rezultatīvākais spēlētājs: Raitis Bankovskis (RFS)
nākamās spēles
Grobiņas SC : BFC Daugavpils/Progress
28/04/2018 - 15:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Rēzeknes FA/BJSS 1 1 0 0 5 1 +4 3
2. FK Tukums-2000/TSS 1 1 0 0 4 0 +4 3
3. Daugavpils/Progress 1 1 0 0 3 0 +3 3
4. FK Auda 1 1 0 0 3 1 +2 3
5. JDFS Alberts 1 1 0 0 3 2 +1 3
6. FK Staiceles Bebri
7. Preiļu BJSS
8. Grobiņas SC 1 0 0 1 2 3 -1 0
9. RTU FC/SKONTO 1 0 0 1 1 3 -2 0
10. SK Super Nova 1 0 0 1 0 3 -3 0
11. Balvu SC 1 0 0 1 1 5 -4 0
12. FK Smiltene/BJSS 1 0 0 1 0 4 -4 0
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio