Daugavpils CUP - 2017 U13









DATE: 31.03.-02.04.
AGE GROUP: U13 (2004)



Group A
No
Team Name
Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils-1 Latvia
X 1:0 6:0 4:0 4:0 15:0 12 1
2. Rīgas Futbola skola Latvia 0:1 X 2:1 6:0 2:0 10:2 9 2
3. PFA Panevežys Lithuania 0:6 1:2 X 3:2 3:0 7:10 6 3
4. JFK Daugava Rīga Latvia 0:4 0:6 2:3 X 3:1 5:14 3 4
5. Ilūkstes NSS
Latvia 0:4 0:2 0:3 1:3 X 1:12 0 5

Group B
No Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils-2 Latvia X 1:3 0:6 1:1 0:0 2:10 2 4
2. Dinamo Rīga Latvia 3:1 X 0:7 3:2 7:0 13:10 9 2
3. FK Vitebsk Belarus 6:0 7:0 X 7:2 8:0 28:2 12 1
4. Rēzeknes FA/BJSS Latvia 1:1 2:3 2:7 X 5:0 10:11 4 3
5. Jaunība Daugavpils Latvia 0:0 0:7 0:8 0:5 X 0:20 1 5





SPĒĻU KALENDĀRS:
31.03.
Laiks/Vieta Stadions "Celtnieks" Jelgavas iela 7 Rezultāts Stadions "Esplanāde" Stadiona iela 1 Rezultāts
12:00 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils-1 0:4 Jaunība Daugavpils BFC Daugavpils-2 0:0
13:00 PFA Panevežys JFK Daugava Rīga 3:2 Rēzeknes FA/BJSS Dinamo Rīga 2:3
14:00 RFS Ilūkstes NSS 2:0 Jaunība Daugavpils FK Vitebsk 0:8
15:00 BFC Daugavpils-1 PFA Panevežys 6:0 BFC Daugavpils-2 Rēzeknes FA/BJSS 1:1
16:00 JFK Daugava Rīga RFS 0:6 FK Vitebsk Dinamo Rīga 7:0

01.04.
Laiks/Vieta Stadions "Esplanāde" Stadiona iela 1
Rezultāts
Stadions "Celtnieks" Jelgavas iela 7
Rezultāts
11:00 JFK Daugava Rīga BFC Daugavpils-1 0:4 Rēzeknes FA/BJSS FK Vitebsk 2:7
12:00 PFA Panevežys RFS 1:2 Dinamo Rīga BFC Daugavpils-2 3:1
13:00 JFK Daugava Rīga Ilūkstes NSS 3:1 Jaunība Daugavpils Rēzeknes FA/BJSS 0:5
14:00 BFC Daugavpils-1 RFS 1:0 BFC Daugavpils-2 FK Vitebsk 0:6
15:00 Ilūkstes NSS PFA Panevežys 0:3 Dinamo Rīga Jaunība Daugavpils 7:0

02.04.
Laiks/Vieta Stadions "Celtnieks" Jelgavas iela 7
Rezultāts
Stadions "Esplanāde" Stadiona iela 1
Rezultāts
9:00 PFA Panevežys BFC Daugavpils-2 1:0 JFK Daugava Rīga Rēzeknes FA/BJSS 1:5
10:00 BFC Daugavpils-1 Dinamo Rīga 2:0 RFS FK Vitebsk 0:3
11:00 PFA Panevežys Rēzeknes FA/BJSS 1:2 BFC Daugavpils-2 JFK Daugava Rīga 3:3 (4:5 11m.)
12:00 Dinamo Rīga RFS 0:3 Ilūkstes NSS Jaunība Daugavpils 4:2
13:00 BFC Daugavpils-1 FK Vitebsk 4:1
14:00 Apbalvošana

Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. BFC Daugavpils-1 G.Žunda
2. FK Vitebsk M.Baranok
3. Rīgas Futbola skola R.Penka
4. Dinamo Rīga A.Pilipčuks
5. Rēzeknes FA/BJSS R.Minčonoks
6. PFA Panevežys D.Sakis
7. JFK Daugava Rīga G.Patika
8. BFC Daugavpils-2 M.Tihonovičs
9. Ilūkstes NSS D.Fjodorovs
10. Jaunība Daugavpils V.Kergelis

Pozīcija Vārds, Uzvārds Komanda
Vārtsargs Konstantīns Maculevičs Rīgas Futbola skola
Aizsargs Zakars Tetevosjans Dinamo Rīga
Pussargs Markuss Haritonovs BFC Daugavpils-1
Uzbrucējs Ralfs Baško BFC Daugavpils-1
Rezultatīvākais spēlētājs Uladlen Anikeyeu FK Vitebsk
nākamās spēles
BFC Daugavpils : FK Smiltene/BJSS
26/08/2017 - 16:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Grobiņas SC 14 11 2 1 46 17 +29 35
2. FK VALMIERA GLASS VIA 13 10 3 0 42 11 +31 33
3. FK Progress/Olaine 14 10 2 2 33 11 +22 32
4. FK Tukums-2000/TS 13 7 2 4 24 16 +8 23
5. Rēzeknes FA/BJSS 13 6 3 4 25 26 -1 21
6. BFC DAUGAVPILS 13 6 2 5 29 13 +16 20
7. FK Auda 14 4 4 6 24 25 -1 16
8. FK Smiltene/BJSS 14 4 3 7 16 32 -16 15
9. RTU FC 14 5 0 9 24 34 -10 15
10. JDFS Alberts 14 3 3 8 12 25 -13 12
11. Preiļu BJSS 15 2 1 12 14 50 -36 7
12. FK Staiceles Bebri 13 1 1 11 7 36 -29 4
© Copyright 2016 - 2017 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio