Daugavpils CUP - 2018 U13






DATE: 06.04.-08.04.2018. 
AGE GROUP: U13 (2005)
Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils
2x20min




A grupa
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. FC Maardu Estonia X 1:1 1:3 0:3 0:1 2:8 1 4
2. FC Merkuur Tartu Estonia 1:1 X 0:4 0:7 0:1 1:13 1 5
3. Polockas BJSS Belarus 3:1 4:0 X 1:5 0:1 8:7 6 3
4. BFC Daugavpils 1 Latvia 3:0 7:0 5:1 X 4:0 19:1 12 1
5. ZAFC/BSC Balvi Latvia 1:0 1:0 1:0 0:4 X 3:4 9 2

B grupa
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. FK Vitebsk Belarus X 3:0 4:0 1:2 1:0 9:2 9 2
2. FC Levadia Tallinn Estonia 0:3 X 1:1 1:2 1:0 3:6 4 3
3. Rēzeknes FA Latvia 0:4 1:1 X 0:7 0:1 1:13 1 5
4. RFS Latvia 2:1 2:1 7:0 X 1:1 12:3 10 1
5. BFC Daugavpils 2006 Latvia 0:1 0:1 1:0 1:1 X 2:3 4 4


SPĒĻU KALENDĀRS

06.04.2018.

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
9:00 BFC Daugavpils 2006 FC Levadia Tallinn 0:1 S.Filippov FC Levadia Tallinn
10:00 BFC Daugavpils 1 FC Maardu 3:0 A.Silibitkins, E.Stivriņš, R.Linards BFC Daugavpils 1
11:00 FC Merkuur Tartu ZAFC/BSC Balvi 0:1 D.Ciunelis ZAFC/BSC Balvi
12:00 RFS BFC Daugavpils 2006 1:1 O.Ivanovs RFS - R.Sola BFC Daugavpils 2006
13:00 FC Levadia Tallinn Rēzeknes FA 1:1 S.Ehin FC Levadia Tallinn - E.Žinžerovs Rēzeknes FA
13:50 Polockas BJSS BFC Daugavpils 1 1:5 A.Feženko Polockas BJSS -
M.Tihonovičs 3, P.Pozņaks, Ē.Viguls BFC Daugavpils 1
14:40 FK Vitebsk RFS 1:2 K.Gomonov FK Vitebsk - M.Kurusovs, O.Ivanovs RFS
15:30 FC Maardu ZAFC/BSC Balvi 0:1 M.Bokta ZAFC/BSC Balvi
16:20 Polockas BJSS FC Merkuur Tartu 4:0 Bulanov 2, Drjahlov, Kagukin Polockas BJSS
17:10 FK Vitebsk Rēzeknes FA 4:0 K.Gomanov 4 FK Vitebsk

07.04.2018.
Laiks Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
9:00 BFC Daugavpils 1 ZAFC/BSC Balvi 4:0 A.Silibitkins 2, R.Baško, V.Pūdžs BFC Daugavpils 1
9:50 Rēzeknes FA BFC Daugavpils 2006 0:1 V.Voitkevičs BFC Daugavpils 2006
10:40 FC Levadia Tallinn FK Vitebsk 0:3 K.Gomanov 2, A.Vurganov FK Vitebsk
11:30 FC Maardu FC Merkuur Tartu 1:1 A.Altenberg FC Maardu - D.Kuzin FC Merkuur Tartu
12:20 Rēzeknes FA RFS 0:7 O.Ivanovs 3, T.Sinevičs 2, K.Kohs, A.Bļinovs RFS
13:10 ZAFC/BSC Balvi Polockas BJSS 1:0 D.Ciunelis ZAFC/BSC Balvi
14:00 BFC Daugavpils 1 FC Merkuur Tartu 7:0 R.Baško 3, M.Tihonovičs, A.Silibitkins, V.Pūdžs,
P.Pozņaks BFC Daugavpils 1
14:50 RFS FC Levadia Tallinn 2:1 M.Kurusovs 2 RFS - A.Sikk FC Levadia Tallinn
15:40 BFC Daugavpils 2006 FK Vitebsk 0:1 K.Gomanov FK Vitebsk
16:30 FC Maardu Polockas BJSS 1:3 A.Habarov FC Maardu
Bulanov 2, Klopov Polockas BJSS

08.04.2018.
Laiks
Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
8:00 9.-10.v. A5 FC Merkuur Tartu B5 Rēzeknes FA 0:0 (0:3 11.m.)
9:00 5.-8.v. A3 Polockas BJSS B4 BFC Daugavpils 2006 1:0 Drjahlov Polockas BJSS
9:50 5.-8.v. A4 FC Maardu B3 FC Levadia Tallinn 0:2 S.Filippov, E.Sevostjanov FC Levadia Tallinn
10:40 1.-4.v. A1 BFC Daugavpils 1 B2 FK Vitebsk 0:1 T.Namedov FK Vitebsk
11:30 1.-4.v. A2 ZAFC/BSC Balvi B1 RFS 1:2 M.Bokta ZAFC/BSC Balvi
Ž.Borisenoks, V.Zandreiters RFS
12:20 5.-6.v. Polockas BJSS FC Levadia Tallinn 0:0 (5:4 11.m.)
13:10 7.-8.v. BFC Daugavpils 2006 FC Maardu 0:0 (4:3 11.m.)
14:00 3.-4.v. BFC Daugavpils 1 ZAFC/BSC Balvi 4:0 V.Pūdžs 2, D.Prekelis,
N.Domuļevs BFC Daugavpils 1
14:50 1.-2.v. FK Vitebsk RFS 0:0 (1:4 11.m.)
15:40 Apbalvošanas ceremonija

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda
1. RFS
2. FK Vitebsk
3. BFC Daugavpils 1
4. ZAFC/BSC Balvi
5. Polockas BJSS
6. FC Levadia Tallinn
7. BFC Daugavpils 2006
8. FC Maardu
9. Rēzeknes FA
10. FC Merkuur Tartu

LABĀKIE SPĒLĒTAJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Jevgenijs Fjodorovs FK Vitebsk
Aizsargs Sergejs Multiņš BFC Daugavpils 1
Pussargs Valters Zandreiters RFS
Pussargs Valters Pūdžs BFC Daugavpils 1
Uzbrucējs Oļegs Ivanovs RFS

Rezultatīvākais spēlētājs: Kirils Gomanovs FK Vitebsk (7 vārti)
nākamās spēles
BFC Daugavpils/Progress : Rēzeknes FA/BJSS
27/10/2018 - 13:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Daugavpils/Progress 21 18 1 2 115 14 +10 55
2. SK Super Nova 21 16 2 3 73 20 +53 50
3. FK Tukums-2000/TSS 21 16 0 5 53 16 +37 48
4. Rēzeknes FA/BJSS 21 12 3 6 71 32 +39 39
5. RTU FC/SKONTO 21 10 4 7 68 31 +37 34
6. FK Auda 21 11 1 9 44 48 -4 34
7. FK Smiltene/BJSS 21 10 2 9 53 62 -9 32
8. JDFS Alberts 21 8 4 9 39 40 -1 28
9. Grobiņas SC 21 6 1 14 38 73 -35 19
10. Balvu SC 22 3 3 16 19 115 -96 12
11. Preiļu BJSS 22 3 0 19 24 83 -59 9
12. FK Staiceles Bebri 21 2 3 16 14 77 -63 9
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio