Daugavpils CUP - 2018 U13


DATE: 05.04.-07.04.2019. 
AGE GROUP: U13 (2006.)
Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils;
Stadions "Esplanāde", Stadiona iela 1, Daugavpils.








A grupa
Nr. Komanda 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils X 8:0 9:0 7:2 24:2 9 1
2. DJUSH-14 Kiev 0:8 X 4:1 2:1 6:10 6 2
3. FC Smena-Obolon 2  0:9 1:4 X 0:10 1:23 0 4
4. Rēzeknes FA/BJSS 2:7 1:2 10:0 X 13:9 3 3

B grupa
Nr. Komanda 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 2007 X 2:0 0:3 1:3 3:6 3 3
2. FC Smena-Obolon 1 0:2 X 0:3 2:1 2:6 3 4
3. JDFS Alberts 3:0 3:0 X 0:2 6:2 6 2
4. FK Vitebsk 3:1 1:2 2:0 X 6:3 6 1

 SPĒĻU KALENDĀRS

05.04.2019. (2x25min)
Laiks Stadions Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
10:00 "Celtnieks" BFC Daugavpils FC Smena-Obolon 2 9:0 R.Sola 3, O.O.Kokins, Ņ.Barkovskis,
K.Čemodanovs, K.Plotņikovs,
Ņ.Jemeļjanovs, V.Voitkevičs
11:00 "Celtnieks" DJUSH-14 Kiev Rēzeknes FA/BJSS 2:1 Atamanšuk, Lazovoi - P.Mihailovs
12:00 "Esplanāde" BFC Daugavpils 2007 FC Smena-Obolon 1 2:0 A.Okss, E.Atamaņukovs
13:00 "Esplanāde" JDFS Alberts FK Vitebsk 0:2 G.Minkevič, V.Murekov
14:00 "Celtnieks" Rēzeknes FA/BJSS BFC Daugavpils 2:7 P.Mihailovs, A.Sokolovs - O.O.Kokins 3,
R.Sola, Ņ.Jemeļjanovs K.Čemodanovs,
K.Plotņikovs
15:00 "Celtnieks" DJUSH-14 Kiev FC Smena-Obolon 2 4:1 Lazovoi 2, Timofejev, Cimbaļuk - Malinko
15:00 "Esplanāde" FC Smena-Obolon 1 JDFS Alberts 0:3 R.Siliņš, H.Kincs, N.Besprozvannijs
16:00 "Esplanāde" FK Vitebsk BFC Daugavpils 2007 3:1 G.Minkevič 3 - E.Atamaņukovs

06.04.2019. (2x25min)
Laiks Stadions Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
09:00 "Celtnieks" BFC Daugavpils DJUSH-14 Kiev 8:0 R.Sola 2, K.Čemodanovs 2,
A.Vinokurovs 2, R.Kudrjašovs,
Ņ.Jemeļjanovs
09:00 "Esplanāde" BFC Daugavpils 2007 JDFS Alberts 0:3 R.Ancāns, N.Besprozvannijs, R.Rubulis   
10:00 "Celtnieks" FC Smena-Obolon 2 Rēzeknes FA/BJSS     0:10 D.Žukovs 2, I.Semjonovs 2, D.Zimakovs 2,
R.Kuzņecovs, P.Mihailovs, A.Sokolovs, 
T.Breidaks
10:00 "Esplanāde" FC Smena-Obolon 1 FK Vitebsk 2:1 Djačenko, Gladiško - Novih
12:00 "Celtnieks" Rēzeknes FA/BJSS FC Smena-Obolon 1 1:1
(4:5 11m)
A.Sokolovs - Komponcev
12:00 "Esplanāde" BFC Daugavpils 2007 FC Smena-Obolon 2 4:0 E.Atamaņukovs 2, M.Orss-Orlovskis
R.Čvečkovskis
13:00 "Esplanāde" BFC Daugavpils JDFS Alberts
4:4
(5:4 11m.)
O.O.Kokins 2, A.Vinokurovs 2 -
G.Krūmiņš 2, R.Siliņš, R.Vilnis
14:00 "Esplanāde" FK Vitebsk DJUSH-14 Kiev 3:2 G.Minkevič 3 - Lazovoi 2
16:00, stadions "Celtnieks", Optibet Virslīga
BFC Daugavpils - Riga FC

07.04.2019. (2x30min)
Laiks Stadions Komanda 1 Komanda 2 Rezultāts Vārtu guvēji
09:00 "Celtnieks" Rēzeknes FA/BJSS FC Smena-Obolon 2 5:0 K.Kirsanovs 2, A.Sokolovs, D.Zimakovs,
P.Mihailovs
10:10 "Celtnieks" FC Smena-Obolon 1 BFC Daugavpils 2007 4:1 Djačenko 2, Grujenko, s.v. - Ē.Atamaņukovs
11:20 "Celtnieks" JDFS Alberts DJUSH-14 Kiev 4:1 R.Ancāns, R.Vilnis, K.M.Breikšs,
A.Karelis - Timofejev
12:30 "Celtnieks" BFC Daugavpils FK Vitebsk 1:0 R.Kudrjašovs
14:00 APBALVOŠANAS CEREMONIJA



nākamās spēles
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Riga FC 32 20 6 6 59 21 +38 66
2. RFS 32 17 8 7 55 32 +23 59
3. FK Ventspils 32 12 11 9 47 43 +4 47
4. Valmiera Glass 32 12 10 10 37 34 3 46
5. Spartaks Jūrmala 32 13 5 14 50 64 -14 44
6. FK Liepāja 32 11 6 15 40 43 -3 39
7. FK Jelgava 32 9 11 12 34 37 -3 38
8. BFC Daugavpils 32 8 7 17 27 50 -23 31
9. FS Metta 32 6 8 18 33 59 -26 26
© Copyright 2016 - 2019 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio