Daugavpils CUP - 2018 U11






DATE: 20.04.-22.04.2018.
AGE GROUP: U11 (2007)

Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils
2x20min



Group A
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. RFS 2008 Latvia X 2:1 0:4 8:0 10:5 6 2
2. FK Liepāja Latvia 1:2 X 0:3 4:0 5:5 3 3
3. Geležinis Vilkas FA Lithuania 4:0 3:0 X 0:0 7:0 7 1
4. FK Krāslava Latvia 0:8 0:4 0:0 X 0:12 1 4

Group B
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. Ilūkstes NSS Latvia X 1:4 0:3 0:7 1:14 0 4
2. FK Sluck Belarus 4:1 X 1:2 1:4 6:7 3 3
3. RFS 2 Latvia 3:0 2:1 X 1:2 6:3 6 2
4. BFC Daugavpils 2008 Latvia 7:0 4:1 2:1 X 13:2 9 1

Group C
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. JDFS Alberts Latvia X 0:1 1:0 1:0 2:1 6 1
2. BFC Daugavpils 2 Latvia 1:0 X 0:0 0:1 1:1 4 3
3. FK Vitebsk Belarus 0:1 0:0 X 2:1 2:2 4 2
4. Utenos "Utenis" Lithuania 0:1 1:0 1:2 X 2:3 3 4

Group D
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 1 Latvia X 1:0 4:0 1:0 6:0 9 1
2. BFA Vilnius Lithuania 0:1 X 6:1 2:2 8:4 4 2
3. RFS 1 Latvia 0:4 1:6 X 2:3 3:13 0 4
4. Rēzeknes FA Latvia 0:1 2:2 3:2 X 5:5 4 3

SPĒĻU KALENDĀRS

20.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
1. 12:00 BFC Daugavpils 1 Rēzeknes FA 1 1:0 Okss
2. 12:00 BFA Vilnius RFS 1 2 6:1 Nikas 4, Nosus, Grigor - Višnakov
3. 13:00 JDFS Alberts Utenos "Utenis" 1 1:0 Vēvers
4. 13:00 BFC Daugavpils 2 FK Vitebsk 2 0:0
5. 13:45 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils 2008 1 0:7 Bērziņš 2, Daukšts 2, Vasiļjevs,
Šostakovskis, Mimnonovs
6. 13:45 RFS 1 Rēzeknes FA 2 2:3 Džodžua, Kroļikovs - Zimakovs 2, Ķirsanovs
7. 14:30 RFS 2008 FK Krāslava 1 8:0 Doroņin 3, Šnaidman 3, Cvetkovs, Dzenītis
8. 14:30 FK Liepāja Geležinis Vilkas FA 2 0:3 Zdanovič 3
9. 15:15 FK Sluck RFS 2 1 1:2 Griņišin - Markss 2
10. 15:15 BFC Daugavpils 1 BFA Vilnius 2 1:0 Atamaņukovs
11. 16:00 FK Vitebsk Utenos "Utenis" 1 2:1 Lobko, Lešenkov - Čekuolis
12. 16:00 JDFS Alberts BFC Daugavpils 2 2 0:1 Mjakuško
13. 16:45 RFS 2 BFC Daugavpils 2008 1 1:2 Drīksne - Daukšts, Bērziņš
14. 16:45 Ilūkstes NSS FK Sluck 2 1:4 Bleive - Solovjov 2, Iškov, Pisarev
15. 17:30 Geležinis Vilkas FA FK Krāslava 1 0:0
16. 17:30 RFS 2008 FK Liepāja 2 2:1 Kirejevs, Dzenītis - Rupeiks

21.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
17. 9:00 JDFS Alberts FK Vitebsk 1 1:0 Labucks
18. 9:00 BFC Daugavpils 2 Utenos "Utenis" 2 0:1 Linka
19. 9:45 Ilūkstes NSS RFS 2 1 0:3 Marks, Drīksne, Rapša
20. 9:45 FK Sluck BFC Daugavpils 2008 2 1:4 Išakov - Daukšts 2, Vasiļjevs, Šostakovskis
21. 10:30 RFS 2008 Geležinis Vilkas FA 1 0:4 Matulionis 3, Zdanovič
22. 10:30 FK Liepāja FK Krāslava 2 4:0 Krišjans, Dambis, Borovskis, Līcis
23. 11:15 BFC Daugavpils 1 RFS 1 1 4:0 Atamaņukovs, Molotkovs, Pētersons, Orlovskis
24. 11:15 BFA Vilnius Rēzeknes FA 2 2:2 Nojus, Nikos - Zimakovs, Šveicovs
14:00 Komanda.lv 1.līgas atklāšanas spēle
BFC Daugavpils/Progress - SK Super Nova
25. 16:00 Geležinis Vilkas FA BFA Vilnius 1 2:0 Zdanovič 2
26. 16:00 BFC Daugavpils 1 RFS 2008 2 4:1 Okss, Orlovskis 2 - Dzenītis
27. 16:45 BFC Daugavpils 2008 FK Vitebsk 1 1:1 (4:3) Bērziņš - 
28. 16:45 JDFS Alberts RFS 2 2 1:1 (2:3) Vēvers - Marks
29. 17:30 FK Sluck Utenos "Utenis" 1 1:2 Basaliga - Lubis 2
30. 17:30 BFC Daugavpils 2 Ilūkstes NSS 2 7:0 Karabekovs 4, Moskaļovs, Preilis, Bulanovs
31. 18:15 FK Liepāja RFS 1 1 3:1 Marks 3 - Račevskis
32. 18:15 Rēzeknes FA FK Krāslava 2 0:0 (3:2)
19:00 KONKURSI: 1x1; 9 metru soda sitieni

22.04.2018.

Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
13.-16.v. 33. 8:00 FK Sluck RFS 1 1 1:3 Grinišin - Krolikovs; Dzhodzhua; Buls
13.-16.v. 34. 8:00 Ilūkstes NSS FK Krāslava 2 0:5 Djatkovičs 2; Bērtulāns; Sjadra; Sitnieks
9.-12.v. 35. 8:45 Utenos "Utenis" FK Liepāja 1 0:1 Līcis
9.-12.v. 36. 8:45 BFC Daugavpils 2 Rēzeknes FA 2 0:1 Zimakovs
5.-8.v. 37. 9:30 BFA Vilnius FK Vitebsk 1 1:3 Beinavičus - Lobko 2; Ovsjannikov
5.-8.v. 38. 9:30 RFS 2008 JDFS Alberts 2 3:2 Doroņins 2; Oljars - Šļūka; Dobelnieks
15.-16.v. 39. 10:15 FK Sluck Ilūkstes NSS 1 12:0 Iškovs 2, Bošic 2, Čivenkov 2, Griņišin 2,
Ušakov, Zalamaj, Kudravcev, Grickevič
13.-14.v. 40. 10:15 RFS 1 FK Krāslava 2 1:2 Fedkin - Djatkovičs, Sitņiks
1.-4.v. 41. 11:00 Geležinis Vilkas FA BFC Daugavpils 2008 1 5:1 Romeika 2, Jovaiša, Žilo,
Verbickas - Šostakovskis
1.-4.v. 42. 11:00 BFC Daugavils 1 RFS 2 2 4:0 Mjakuško, Atamaņukovs, Kopilovs,
Žigarkovs
11.-12.v. 43. 11:45 Utenos "Utenis" BFC Daugavpils 2 1 4:0 Čekuolis, Stundža, Sinkjavičius, Lubis
9.-10.v. 44. 11:45 FK Liepāja Rēzeknes FA 2 2:2 (3:2) Dambis, Līcis - Ķirsanovs, Zimakovs
7.-8.v. 45. 12:30 BFA Vilnius JDFS Alberts 1 2:1 Benevičius 2 - Strazdiņš
5.-6.v. 46. 12:30 FK Vitebsk RFS 2008 2 3:4 Lobko 2, Karžicki -
Kirijevs 2, Butriks, Cvetkovs
3.-4.v. 47. 13:15 BFC Daugavpils 2008 RFS 2 1 2:2 (1:2) Mimnonovs, Litvinovičs - 
Kotuļevs, Marks
1.-2.v. 48. 13:15 Geležinis Vilkas FA BFC Daugavpils 1 2 0:0 (1:3)
14:10                    APBALVOŠANAS CEREMONIJA

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. BFC Daugavpils 1 Emīls Atamaņukovs
2. Geležinis Vilkas FA Ernestas Zdanovič
3. RFS 2 Vadims Kosikevičs
4. BFC Daugavpils 2008 Maksims Bērziņš
5. RFS 2008 Jegors Olijars
6. FK Vitebsk Aleksandrs Ļešenkovs
7. BFA Vilnius Nikas Benevičius
8. JDFS Alberts Henrijs Strazdiņš
9. FK Liepāja Marks Dambis
10. Rēzeknes FA Kristers Zenčenko
11. Utenos "Utenis" Rapolas Gylys
12. BFC Daugavpils 2 Timurs Moskaļovs
13. FK Krāslava Aleksejs Reuts
14. RFS 1 Artjoms Kroļikovs
15. FK Sluck Andrejs Solovjovs
16. Ilūkstes NSS Ņikita Cirsis

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Ernestas Lysionok Geležinis Vilkas FA
Aizsargs Dēvids Kļimko BFC Daugavpils 1
Pussargs Jevgenijs Osadčijs RFS 2
Uzbrucējs Rolands Daukšts BFC Daugavpils 2008
Labākais spēlētājs Māris Pētersons BFC Daugavpils 1
nākamās spēles
Rēzeknes FA/BJSS : BFC Daugavpils/Progress
26/05/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Daugavpils/Progress 5 5 0 0 34 2 +32 15
2. FK Tukums-2000/TSS 5 4 0 1 13 2 +11 12
3. JDFS Alberts 5 3 1 1 9 9 0 10
4. RTU FC/SKONTO 5 3 0 2 24 8 +16 9
5. Rēzeknes FA/BJSS 5 3 0 2 15 7 +8 9
6. SK Super Nova 5 3 0 2 11 6 +5 9
7. FK Smiltene/BJSS 5 3 0 2 14 10 +4 9
8. FK Auda 5 2 0 3 9 14 -5 6
9. Preiļu BJSS 4 1 0 3 3 13 -10 3
10. FK Staiceles Bebri 4 1 0 3 3 20 -17 3
11. Balvu SC 5 0 1 4 4 34 -30 1
12. Grobiņas SC 5 0 0 5 8 22 -14 0
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio