Daugavpils CUP - 2018 U10







DATE: 13.04.-15.04.2018.
AGE GROUP: U10 (2008)

Daugavpils 16.vidusskola, Aveņu iela 40, Daugavpils



Group A
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 1 Latvia X 4:0 15:0 17:0 7:2 43:2 12 1
2. Rēzeknes FA 2 Latvia 0:4 X 9:0 8:0 1:5 18:9 6 3
3. BFC Daugavpils 2009 2 Latvia 0:15 0:9 X 5:0 0:12 5:36 3 4
4. Ilūkstes NSS Latvia 0:17 0:8 0:5 X 0:16 0:46 0 5
5. FA Fair Play Belarus 2:7 5:1 12:0 16:0 X 35:8 9 2

Group B
No. Team Name Country 1 2 3 4 5 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 2 Latvia X 3:3 1:0 9:0 0:3 13:6 7 2
2. BFC Daugavpils 2009 1 Latvia 3:3 X 6:2 5:1 0:3 14:9 7 3
3. Rēzeknes FA 1 Latvia 0:1 2:6 X 0:1 1:5 3:13 0 5
4. Jēkabpils NSS Latvia 0:9 1:5 1:0 X 1:5 3:19 3 4
5. RFS Latvia 3:0 3:0 5:1 5:1 X 16:2 12 1

SPĒĻU KALENDĀRS

13.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
1. 12:00 BFC Daugavpils 1 BFC Daugavpils 2009 2 1 15:0
2. 12:00 BFC Daugavpils 2 BFC Daugavpils 2009 1 2 3:3
3. 13:00 Rēzeknes FA 2 Ilūkstes NSS 1 8:0
4. 13:00 RFS Jēkabpils NSS 2 5:1
5. 13:50 FA Fair Play BFC Daugavpils 1 1 2:7
6. 13:50 BFC Daugavpils 2009 1 Rēzeknes FA 1 2 6:2
7. 14:40 RFS BFC Daugavpils 2 1 3:0
8. 14:40 BFC Daugavpils 2009 2 Rēzeknes FA 2 2 0:9
9. 15:30 FA Fair Play Ilūkstes NSS 1 16:0
10. 15:30 Rēzeknes FA 1 Jēkabpils NSS 2 0:1

14.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
11. 10:00 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils 2009 2 1 0:5
12. 10:00 Rēzeknes FA 1 RFS 2 1:5
13. 11:00 Rēzeknes FA 2 FA Fair Play 1 1:5
14. 11:00 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils 1 2 0:17
15. 12:00 Jēkabpils NSS BFC Daugavpils 2009 1 1 1:5
16. 12:00 BFC Daugavpils 2 Rēzeknes FA 1 2 1:0
17. 13:00 BFC Daugavpils 2009 2 FA Fair Play 1 0:12
18. 13:00 Jēkabpils NSS BFC Daugavpils 2 2 0:9
19. 14:00 BFC Daugavpils 1 Rēzeknes FA 2 1 4:0
20. 14:00 BFC Daugavpils 2009 1 RFS 2 0:3
15:00 Konkursi: 1x1; 9 metru soda sitieni

15.04.2018.

Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
9.-10.v. 21. 9:00 A5 Ilūkstes NSS B5 Rēzeknes FA 1 1 1:8
5.-8.v. 22. 9:45 A3 Rēzeknes FA 2 B4 Jēkabpils NSS 1 1:0
5.-8.v. 23. 9:45 A4 BFC Daugavpils 2009 2 B3 BFC Daugavpils 2009 1 2 2:3
1.-4.v. 24. 10:30 A1 BFC Daugavpils 1 B2 BFC Daugavpils 2 1 9:1
1.-4.v. 25. 10:30 A2 FA Fair Play B1 RFS 2 3:0
7.-8.v. 26. 11:15 Jēkabpils NSS BFC Daugavpils 2009 2 1 4:0
5.-6.v. 27. 11:15 Rēzeknes FA 2 BFC Daugavpils 2009 1 2 4:1
3.-4.v. 28. 12:00 BFC Daugavpils 2 RFS 1 0:6
1.-2.v. 29. 12:00 BFC Daugavpils 1 FA Fair Play 2 6:1
12:50 Apbalvošanas ceremonija

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. BFC Daugavpils 1 M.Djatkovičs
2. FA Fair Play M.Matejkovičs
3. RFS Z.Maligins
4. BFC Daugavpils 2 K.Litvinovičs
5. Rēzeknes FA 2 L.Šindlers
6. BFC Daugavpils 2009 1 D.Aroniško
7. Jēkabpils NSS R.Vibans
8. BFC Daugavpils 2 K.Mitušovs
9. Rēzeknes FA 1 O.Rasovls
10. Ilūkstes NSS Ņ.Cirsis

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Kirils Bridihins RFS
Aizsargs Dmitrijs Kuzmičs FA Fair Play
Pussargs Nikolass Mimnonovs BFC Daugavpils 1
Uzbrucējs Maksims Kapša FA Fair Play
Turnīra spēlētājs Rolands Daukšts BFC Daugavpils 1
nākamās spēles
Rēzeknes FA/BJSS : BFC Daugavpils/Progress
26/05/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Daugavpils/Progress 5 5 0 0 34 2 +32 15
2. FK Tukums-2000/TSS 5 4 0 1 13 2 +11 12
3. JDFS Alberts 5 3 1 1 9 9 0 10
4. RTU FC/SKONTO 5 3 0 2 24 8 +16 9
5. Rēzeknes FA/BJSS 5 3 0 2 15 7 +8 9
6. SK Super Nova 5 3 0 2 11 6 +5 9
7. FK Smiltene/BJSS 5 3 0 2 14 10 +4 9
8. FK Auda 5 2 0 3 9 14 -5 6
9. Preiļu BJSS 4 1 0 3 3 13 -10 3
10. FK Staiceles Bebri 4 1 0 3 3 20 -17 3
11. Balvu SC 5 0 1 4 4 34 -30 1
12. Grobiņas SC 5 0 0 5 8 22 -14 0
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio