Daugavpils CUP - 2018 U9







DATE: 20.04.-22.04.2018.
AGE GROUP: U9 (2009)

Daugavpils 16.vidusskola, Aveņu iela 40, Daugavpils



Group A
N Team Name Country 1 2 3 4 5 6 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 1 Latvia X 5:1 7:0 6:0 6:0 6:1 30:2 15 1
2. BFA Vilnius 2 Lithuania 1:5 X 4:1 6:1 8:1 2:1 21:9 12 2
3. FK Liepāja White Latvia 0:7 1:4 X 0:1 5:0 4:2 10:14 6 3
4. BFC Daugavpils 2009 White Latvia 0:6 1:6 1:0 X 1:3 1:7 4:22 3 6
5. RFS Latvia 0:6 1:8 0:5 3:1 X 2:3 6:23 3 5
6. Rēzeknes FA Latvia 1:6 1:2 2:4 7:1 3:2 X 14:15 6 4

Group B
N Team Name Country 1 2 3 4 5 6 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 2 Latvia X 0:6 0:3 5:2 1:1 4:0 10:12 7 4
2. JDFS Alberts Latvia 6:0 X 3:1 2:1 3:2 4:0 18:4 15 1
3. FK Liepāja Red Latvia 3:0 1:3 X 11:0 5:2 8:0 28:5 12 2
4. BFA Vilnius 1 Lithuania 2:5 1:2 0:11 X 0:3 2:2 5:23 1 5
5. BJFK Jēkabpils SS Latvia 1:1 2:3 2:5 3:0 X 6:0 14:9 7 3
6. BFC Daugavpils 2010 Latvia 0:4 0:4 0:8 2:2 0:6 X 2:24 1 6

SPĒĻU KALENDĀRS

20.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
1. 12:00 BFC Daugavpils 1 BFC Daugavpils 2009 White 1 6:0
2. 12:00 JDFS Alberts BJFK Jēkabpils SS 2 3:2
3. 13:00 Rēzeknes FA RFS 1 3:2
4. 13:00 BFC Daugavpils 2 BFC Daugavpils 2010 2 4:0
5. 14:00 FK Liepāja White BFA Vilnius 2 1 1:4
6. 14:00 BJFK Jēkabpils SS FK Liepāja Red 2 2:5
7. 14:45 BFC Daugavpils 1 Rēzeknes FA 1 6:1
8. 14:45 BFC Daugavpils 2010 BFA Vilnius 1 2 2:2
9. 15:30 RFS FK Liepāja White 1 0:5
10. 15:30 BFC Daugavpils 2 JDFS Alberts 2 0:6
11. 16:15 BFC Daugavpils 2009 White BFA Vilnius 2 1 1:6
12. 16:15 FK Liepāja Red BFA Vilnius 1 2 11:0

21.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
13. 9:00 FK Liepāja White BFC Daugavpils 1 1 0:7
14. 9:00 BFC Daugavpils 2010 BJFK Jēkabpils SS 2 0:6
15. 9:40 Rēzeknes FA BFC Daugavpils 2009 White 1 7:1
16. 9:40 JDFS Alberts FK Liepāja Red 2 3:1
17. 10:20 BFA Vilnius 2 RFS 1 8:1
18. 10:20 BFC Daugavpils 2 BFA Vilnius 1 2 5:2
19. 11:00 Rēzeknes FA FK Liepāja White 1 2:4
20. 11:00 JDFS Alberts BFC Daugavpils 2010 2 4:0
21. 11:40 BFC Daugavpils 1 BFA Vilnius 2 1 5:1
22. 11:40 FK Liepāja Red BFC Daugavpils 2 2 3:0
23. 12:20 BFC Daugavpils 2009 White RFS 1 1:3
24. 12:20 BFA Vilnius 1 BJFK Jēkabpils SS 2 0:3
25. 13:00 BFA Vilnius 2 Rēzeknes FA 1 2:1
26. 13:00 FK Liepāja Red BFC Daugavpils 2010 2 8:0
27. 13:40 FK Liepāja White BFC Daugavpils 2009 White 1 0:1
28. 13:40 BJFK Jēkabpils SS BFC Daugavpils 2 2 1:1
14:00
Komanda.lv 1.līgas atklāšanas spēle
BFC Daugavpils/Progress - SK Super Nova
Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7
29. 14:20 BFC Daugavpils 1 RFS 1 6:0
30. 14:20 BFA Vilnius 1 JDFS Alberts 2 1:2
19:00 KONKURSI: 1x1; 9 metru soda sitieni
(Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7)

22.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts
9.-12.v. 31. 8:00 RFS BFC Daugavpils 2010 1 5:0
9.-12.v. 32. 8:00 BFA Vilnius 1 BFC Daugavpils 2009 White 2 1:3
5.-8.v. 33. 8:50 FK Liepāja White BFC Daugavpils 2 1 2:1
5.-8.v. 34. 8:50 BJFK Jēkabpils SS Rēzeknes FA 2 6:3
1.-4.v. 35. 9:40 BFC Daugavpils 1 FK Liepāja Red 1 1:2
1.-4.v. 36. 9:40 JDFS Alberts BFA Vilnius 2 2 3:1
11.-12.v. 37. 10:30 BFC Daugavpils 2010 BFA Vilnius 1 1 2:2 (0:2)
9.-10.v. 38. 10:30 RFS BFC Daugavpils 2009 White 2 2:1
7.-8.v. 39. 11:20 BFC Daugavpils 2 Rēzeknes FA 1 3:3 (3:1)
5.-6.v. 40. 11:20 FK Liepāja White BJFK Jēkabpils SS 2 2:4
3.-4.v. 41. 12:10 BFC Daugavpils 1 BFA Vilnius 2 1 1:2
1.-2.v. 42. 12:10 FK Liepāja Red JDFS Alberts 2 1:0
13:00 APBALVOŠANAS CEREMONIJA

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda
1. FK Liepāja Red
2. JDFS Alberts
3. BFA Vilnius 2
4. BFC Daugavpils 1
5. BJFK Jēkabpils
6. FK Liepāja White
7. BFC Daugavpils 2
8. Rēzeknes FA
9. RFS
10. BFC Daugavpils 2009 White
11. BFA Vilnius 1
12. BFC Daugavpils 2010

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Emīls Freimanis JDFS Alberts
Aizsargs Iļja Borovkovs BFC Daugavpils 1
Pussargs Valters Emīls Triščenko FK Liepāja Red
Uzbrucējs Vitavtas Kavaļauskas BFA Vilnius 2
Labākais spēlētājs Klāvs Kirfs FK Liepāja Red
nākamās spēles
BFC Daugavpils/Progress : Balvu SC
25/08/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK Tukums-2000/TSS 14 12 0 2 34 7 +27 36
2. Daugavpils/Progress 13 10 1 2 65 10 +55 31
3. SK Super Nova 13 10 1 2 39 11 +28 31
4. Rēzeknes FA/BJSS 14 9 2 3 54 16 +38 29
5. FK Auda 14 7 1 6 27 35 -8 22
6. RTU FC/SKONTO 13 6 2 5 48 23 +25 20
7. JDFS Alberts 14 5 4 5 24 21 +3 19
8. FK Smiltene/BJSS 13 6 1 6 31 36 -5 19
9. Preiļu BJSS 14 3 0 11 19 48 -29 9
10. FK Staiceles Bebri 14 2 2 10 9 53 -44 8
11. Grobiņas SC 14 2 1 11 24 50 -26 7
12. Balvu SC 14 1 3 10 13 77 -64 6
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio