Daugavpils CUP - 2018 U8





DATE: 28.04.2018. 
AGE GROUP: U8 (2010)
Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils
1x20min




Oficiāla rezultātu uzskaite turnīra laikā netiek veikta.

Group A

No Team name Country
1. BFC Daugavpils 1 Latvia
2. Rēzeknes FA 1 Latvia
3. BFC Daugavpils 2011 1 Latvia
4. FK Krāslava Latvia
5. Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 Russia
6. BFC Daugavpils 3 Latvia

Group B
No Team name Country
1. BFC Daugavpils 2 Latvia
2. Rēzeknes FA 2 Latvia
3. BFC Daugavpils 2011 2 Latvia
4. BFA Vilnius Lithuania
5. FK Vitebsk Belarus
6. Jēkabpils SS-BJSS Latvia

 SPĒĻU KALENDĀRS
28.04.2019.
Laiks Group A Laukums Group B Laukums
10:00 BFC Daugavpils 1 BFC Daugavpils 3 1 BFC Daugavpils 2011 2 Rēzeknes FA 2 3
10:00 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 Rēzeknes FA 1 2 FK Vitebsk Jēkabpils SS-BJSS 4
10:30 BFC Daugavpils 2011 1 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 1 BFC Daugavpils 2 FK Vitebsk 3
10:30 BFC Daugavpils 3 FK Krāslava 2 Rēzeknes FA 2 BFA Vilnius 4
11:00 Rēzeknes FA 1 FK Krāslava 1 Jēkabpils SS-BJSS BFA Vilnius 3
11:00 BFC Daugavpils 1 BFC Daugavpils 2011 1 2 BFC Daugavpils 2011 2 BFC Daugavpils 2 4
11:30 Rēzeknes FA 1 BFC Daugavpils 1 1 BFC Daugavpils 2 Rēzeknes FA 2 3
11:30 BFC Daugavpils 3 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 2 BFC Daugavpils 2011 2 BFA Vilnius 4
12:00 FK Krāslava Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 1 Rēzeknes FA 2 FK Vitebsk 3
12:00 BFC Daugavpils 2011 1 Rēzeknes FA 1 2 BFC Daugavpils 2 Jēkabpils SS-BJSS 4
12:30 BFC Daugavpils 2011 1 BFC Daugavpils 3 1 Jēkabpils SS-BJSS BFC Daugavpils 2011 2 3
12:30 FK Krāslava BFC Daugavpils 1 2 BFA Vilnius FK Vitebsk 4
13:00 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 BFC Daugavpils 1 1 BFA Vilnius BFC Daugavpils 2 3
13:00 Rēzeknes FA 1 BFC Daugavpils 3 2 Jēkabpils SS-BJSS Rēzeknes FA 2 4
13:30 FK Krāslava BFC Daugavpils 2011 1 1 FK Vitebsk BFC Daugavpils 2011 2 3
14:00 - 15:00 PUSDIENU PĀRTRAUKUMS
15:00 Rēzeknes FA 1 Jēkabpils SS-BJSS 1 FK Krāslava BFC Daugavpils 2011 2 3
15:00 BFC Daugavpils 2 BFC Daugavpils 2011 1 2 Rēzeknes FA 2 BFC Daugavpils 3 4
15:30 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 BFA Vilnius 1
15:30 FK Vitebsk BFC Daugavpils 1 2
16:00 BFC Daugavpils 2 Jēkabpils SS-BJSS 1 FK Krāslava BFC Daugavpils 3 3
16:00 Rēzeknes FA 1 BFC Daugavpils 2011 1 2 BFC Daugavpils 2011 2 Rezeknes FA 2 4
16:30 Kaļiņingradas SDJSŠOR-5 BFC Daugavpils 1 1
16:30 BFA Vilnius FK Vitebsk 2
17:00 APBALVOŠANAS CEREMONIJA
nākamās spēles
RTU FC/Skonto Academy : BFC Daugavpils/Progress
22/09/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK Tukums-2000/TSS 17 15 0 2 47 9 +38 45
2. Daugavpils/Progress 17 14 1 2 99 13 +86 43
3. SK Super Nova 17 12 2 3 54 15 +39 38
4. Rēzeknes FA/BJSS 17 10 3 4 60 23 +37 33
5. RTU FC/SKONTO 17 9 3 5 63 23 +40 30
6. FK Smiltene/BJSS 17 9 1 7 43 44 -1 28
7. JDFS Alberts 17 6 4 7 32 29 +3 22
8. FK Auda 17 7 1 9 29 48 -19 22
9. Grobiņas SC 17 3 1 13 28 67 -39 10
10. Preiļu BJSS 18 3 0 15 21 72 -51 9
11. FK Staiceles Bebri 17 2 3 12 14 65 -51 9
12. Balvu SC 18 2 3 13 15 97 -82 9
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio