Daugavpils Cup 2018 rezultāti

Šajā lapā Jūs varat iepazīties ar Daugavils Cup 2018 sacensību rezultātiem!
Here are the results of international football tournament "Daugavpils Cup 2018"!








U16 (2002.dz.g.)
1. BFC Daugavpils 1
2. FK Pskov 747
3. SK Super Nova
4. Visagino SC
5. BFC Daugavpils 2003
6. Rēzeknes FA
7. Utenos "Utenis"
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Aleksejs Šelkovskis (BFC Daugavpils 1)
Labākais aizsargs - Aleksejs Kudeļkins (BFC Daugavpils 1)
Labākais pussargs - Damirs Gržeškevičs (SK Super Nova)
Labākais uzbrucējs - Aleksandr Korenbļum (FK Pskov 747)
Rezultatīvākais spēlētājs - Jevgenijs Miņins (BFC Daugavpils 1)

U15 (2003.dz.g.)
1. BFC Daugavpils 1
2. RFS
3. FK Strela Pskov
4. Madonas BJSS
5. SK Super Nova
6. JFA Jelgava
7. BFC Daugavpils 2004
8. Vidzemes FC
9. FK Saules Puikas Malta
10. Rēzeknes FA
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Edvards Šipicins (RFS)
Labākais aizsargs - Artjom Nosov (FK Strela Pskov)
Labākais pussargs - Iļja Leščovs (BFC Daugavpils 1)
Labākais uzbrucējs - Oļģerds Raščevskis (BFC Daugavpils 1)
Rezultatīvākais spēlētājs - Raitis Bankovskis (RFS)

U14 (2004.dz.g.)
1. BFC Daugavpils 1
2. BFC Daugavpils 2005
3. Rēzeknes FA
4. Ilūkstes NSS
5. Madonas BJSS
Labākie turnīra spēlētāji:
Ņikita Kuraks (BFC Daugavpils 1)
Adriāns Ivdris-Arbidāns (Rēzeknes FA)
Juliāns Stivriņš (BFC Daugavpils 1)
Māris Timšāns (Ilūkstes NSS)
Emīls Urbāns (BFC Daugavpils 2005)

U13 (2005.dz.g.)
1. RFS
2. FK Vitebsk
3. BFC Daugavpils 1
4. ZAFC/BSC Balvi
5. Polockas BJSS
6. FC Levadia Tallinn
7. BFC Daugavpils 2006
8. FC Maardu
9. Rēzeknes FA
10. FC Merkuur Tartu
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Jevgenijs Fjodorovs (FK Vitebsk)
Labākais aizsargs - Sergejs Multiņš (BFC Daugavpils 1)
Labākais pussargs - Valters Pūdžs (BFC Daugavpils 1)
Labākais pussargs - Valters Zandreiters (RFS)
Labākais uzbrucējs - Oļegs Ivanovs (RFS)
Rezultatīvākais spēlētājs - Kirils Gomanovs (FK Vitebsk)

U12 (2006.dz.g.)
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. Baltai Klaipeda 1 Paulius Dalamgavičius
2. JDFS Alberts Ņikita Besprozvannijs
3. MOSP Bialystok White Aleks Lazarčik
4. BFC Daugavpils 1 Ēriks Bogdans
5. RFS Jurijs Nasonovs
6. FK Vitebsk Aleksandrs Rudzenkovs
7. Tukums 2000/TSS 2007 Helvijs Joksts
8. FA Fair Play Iļja Dervis
9. MOSP Bialystok Blue Šimon Ostaževski
10. Rēzeknes FA Adrians Skrebeļs
11. Tukums 2000/TSS Verners Černovs
12. Vidzemes FC Rauls Sakolovskis
13. BFC Daugavpils 2007 Aleksandrs Molotkovs
14. Baltai Klaipeda 2 Eimantas Dalamgavičius
15. BFC Daugavpils 2 Armands Valainis
16. Ilūkstes NSS Kristaps Multiņš
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Kaspars Radiševskis (MOSP Bialystok White)
Labākais aizsargs - Matas Dumalakas (Baltai Klaipeda 1)
Labākais pussargs - Ervīns Piņaskins (BFC Daugavpils 1)
Labākais uzbrucējs - Sidas Pralejka (Baltai Klaipeda 1)
Rezultatīvākais spēlētājs - Gotfrīds Hofmanis (JDFS Alberts)

U11 (2007.dz.g.)
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. BFC Daugavpils 1 Emīls Atamaņukovs
2. Geležinis Vilkas FA Ernestas Zdanovič
3. RFS 2 Vadims Kosikevičs
4. BFC Daugavpils 2008 Maksims Bērziņš
5. RFS 2008 Jegors Olijars
6. FK Vitebsk Aleksandrs Ļešenkovs
7. BFA Vilnius Nikas Benevičius
8. JDFS Alberts Henrijs Strazdiņš
9. FK Liepāja Marks Dambis
10. Rēzeknes FA Kristers Zenčenko
11. Utenos "Utenis" Rapolas Gylys
12. BFC Daugavpils 2 Timurs Moskaļovs
13. FK Krāslava Aleksejs Reuts
14. RFS 1 Artjoms Kroļikovs
15. FK Sluck Andrejs Solovjovs
16. Ilūkstes NSS Ņikita Cirsis
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Ernestas Lysionok (Geležinis Vilkas FA)
Labākais aizsargs - Dēvids Kļimko (BFC Daugavpils 1)
Labākais pussargs - Jevgenijs Osadčijs (RFS 2)
Labākais uzbrucējs - Rolands Daukšts (BFC Daugavpils 2008)
Labākais spēlētājs - Māris Pētersons (BFC Daugavpils 1)

U10 (2008.dz.g.)
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. BFC Daugavpils 1 M.Djatkovičs
2. FA Fair Play M.Matejkovičs
3. RFS Z.Maligins
4. BFC Daugavpils 2 K.Litvinovičs
5. Rēzeknes FA 2 L.Šindlers
6. BFC Daugavpils 2009 1 D.Aroniško
7. Jēkabpils NSS R.Vibans
8. BFC Daugavpils 2009 2 K.Mitušovs
9. Rēzeknes FA 1 O.Rasovls
10. Ilūkstes NSS N.Cirsis
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Kirils Bridihins (RFS)
Labākais aizsargs - Dmitrijs Kuzmičs (FA Fair Play)
Labākais pussargs - Nikolass Mimnonovs (BFC Daugavpils 1)
Labākais uzbrucējs - Maksims Kapša (FA Fair Play)
Labākais spēlētājs - Rolands Daukšts (BFC Daugavpils 1)

U9 (2009.dz.g.)
1. FK Liepāja Red
2. JDFS Alberts
3. BFA Vilnius 2
4. BFC Daugavpils 1
5. BJFK Jēkabpils
6. FK Liepāja White
7. BFC Daugavpils 2
8. Rēzeknes FA
9. RFS
10. BFC Daugavpils 2009 White
11. BFA Vilnius 1
12. BFC Daugavpils 2010
Labākie turnīra spēlētāji:
Labākais vārtsargs - Emīls Freimanis (JDFS Alberts)
Labākais aizsargs - Iļja Borovkovs (BFC Daugavpils 1)
Labākais pussargs - Valters Emīls Triščenko (FK Liepāja Red)
Labākais uzbrucējs - Vitavtas Kavaļauskas (BFA Vilnius 2)
Labākais spēlētājs - Klāvs Kirfs (FK Liepāja Red)

U8 (2010.dz.g.) un U7 (2011.dz.g.) oficiāla rezultātu uzskaite netiek veikta.

nākamās spēles
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. Daugavpils/Progress 25 22 1 2 131 16 115 67
2. SK Super Nova 25 19 2 4 90 27 +63 59
3. FK Tukums-2000/TSS 25 17 0 8 57 27 +30 51
4. Rēzeknes FA/BJSS 25 12 3 10 76 47 +29 39
5. FK Auda 22 12 1 9 45 48 -3 37
6. RTU FC/SKONTO 22 10 5 7 70 33 +37 35
7. FK Smiltene/BJSS 22 10 3 9 54 63 -9 33
8. JDFS Alberts 22 8 4 10 39 48 -9 28
9. Grobiņas SC 22 6 2 14 40 75 -35 20
10. Balvu SC 22 3 3 16 19 115 -96 12
11. FK Staiceles Bebri 22 2 4 16 15 78 -63 10
12. Preiļu BJSS 22 3 0 19 24 83 -59 9
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio