Rūgts un nepelnīts zaudējums Jūrmalai

19.08.2019
Optibet futbola Virslīgas kārtējā spēlē mūsu komanda savā laukumā ar 2:3 piekāpās Jūrmalas “Spartakam”. Diemžēl šajā spēlē neizmantojām labas iespējas uzvarēt.

Spēlē pret Jūrmalu Daugavpils devās labākajā sastāvā, jo traumēto futbolistu komandā praktiski nav, tomēr diskvalifikācijas dēļ šoreiz piespiedu atpūta Dāvim Cucuram. Viņa vietu labajā malā ieņēma Andrejs Kovaļovs.

Pirmajās minūtēs mūsu komandai bija trīs labas iespējas atklāt rezultātu, no kurām labākā bija Kasparam Kokinam, tomēr izgājienu viens pret vienu ar vārtsargu realizēt neizdevās. Uz to viesi atbildēja ar ļoti skaistu vārtu guvumu, kad Jerjomenko no 16 metriem trieca bumbu vārtu devītniekā.

Kopumā pirmais puslaiks aizritēja ļoti līdzīgā spēlē, bet atkal visu izšķīra individuālā meistarība, kad Nemanja Belakovičs ar ļoti skaistu sitienu vārtu augšējā stūrī panāca jau 2:0. Puslaika pašā izskaņā tuvu vārtiem mūsu rindās bija Činonso Ofors, tomēr viņa sitiens pēc Kovaļova centrējuma bija nedaudz neprecīzs.

Otro puslaiku iesākām ļoti sparīgi un 50. minūtē viesu vārtsargs Nerugals neveiksmīgi sita bumbu ārpus soda laukuma un trāpīja pa muguru Oforam – 1:2! Maksima Greka nopelnītais soda sitiens pie sava soda laukuma ļāva Spartakam atjaunot divu vārtu pārsvaru, bet komanda nepadevās. Ofors nerealizēja izgājienu viens pret vienu, Kovaļova sitienu no neliela attāluma atvairīja Nerugals, bet 80. minūtē savus pirmos vārtus Virslīga guva Aidovu Akintola, kurš sita precīzi pēc Valerija Afanasjeva izpildītā stūra sitiena.

Noslēdzošajās minūtēs Daugavpils izdarīja pamatīgu spiedienu un pēdējās sekundēs galvenais tiesnesis nepiešķīra uz Jūrmalas vārtiem 11 metru soda sitienu, kad soda laukumā tika notriekts Ofors. Ļoti sāpīgs un nepelnīts zaudējums ar rezultātu 2:3.

Nākamā spēle jau 21. augustā, kad Latvijas kausa izcīņā uzņemsim Jelgavu.