Ziņu arhīvs

Andreja Sipailo trenētie puiši kļūst par valsts čempioniem

25. oktobrī par valsts čempioniem U15 vecuma grupas čempionātā kļuva BFC „Daugavpils” jaunie futbolisti. Pēdējā spēlē ar 6:0 tika sagrauta RFS komanda.

Saspringtā spēlē atzīts Jelgavas pārākums

Pēdējā sezonas mājas spēlē mūsu komandas futbolisti ar 0:1 piekāpās sudraba medaļas pretendentei Jelgavai. Vienīgos vārtus 55. minūtē guva Daugavpils futbola skolas audzēknis Andrejs Kovaļovs.

Pret Ventspili zaudējums

17.10.2016

SynotTip Futbola Virslīgas spēlē mūsu futbolisti savā laukumā svētdien ar 0:4 piekāpās jaunajiem čempionāta līderiem ventspilniekiem. Trīs no vārtiem komanda ielaida jau pirmajā puslaikā.

Turpinām nesist iekšā un zaudēt

30.05.2016

Neveiksmes uzbrukumu noslēguma fāzē nekādi neļauj mūsu komandai izrāpties no pēdējās vietas turnīra tabulā. Kārtējā spēlē pret Jūrmalas "Spartaku" netika realizēts 11 metru soda sitiens un izgājiens viens pret vienu, par ko pretinieks mūs sodīja pārliecinoši - 0:2.Edgara Vērdiņa, Vladislava Fjodorova, Marka Deružinska savainojumi iecirta pamatīgus robus komandas starta sastāvā.

"Silverscreen" pievienojas mūsu atbalstītāju pulkam

26.05.2016

BFC "Daugavpils" atbalstītāju pulkam pievienojies kinoteātris "Silverscreen"! Turpmāk mūsu komandas spēļu laikā visi biļešu īpašnieki varēs piedalīties "Silverscreen" dāvanu karšu izlozē. Nākamā spēle mūsu komandai jau piektdien savās mājās pret Jūrmalas "Spartaku".

Otro reizi sezonā zaudējam "MettaiLU"

17.05.2016

SynotTip futbola Virslīgas 2. apļa pirmajā spēlē mūsu komanda ar 0:1 piekāpusies FS "Metta/LU". Vienīgos vārtus ielaidām 90. minūtē, kad bumbu neveiksmīgi savos vārtos pārvirzīja Dmitrijs Klimaševičs.